כריים חשמליות אינדוקציה ZIFN644K

כריים חשמליות אינדוקציה
ZIFN644K

  • ZIFN644K
  • 4 אזורי בישול
  • Hob2Hood התאמה מושלמת בין הכריים לקולט האדים
  • שילוב שתי אזורים לאזור אחד JoinZone
  • PowerBoost להרתחה מהירה
  • בקרת מגע
  • כריים ללא מסגרת
img
כריים חשמליות אינדוקציה ZIFN644K

חברו 2 אזורי בישול כדי שתוכלו לבשל בכל הכלים

כיריים סדרת 40 JoinZone מאפשרות לחבר שני אזורי בישול נפרדים וליצור מהם אזור בישול אחד גדול. הגדרות הטמפרטורה והזמן יסתדרו באופן אוטומטי, כך שאינכם צריכים לדאוג לשלוט בשניהם בנפרד - מה שהופך אותו למושלם עבור סירים או מחבתות גדולים.

אזור בישול משולב, מיועד לכלי בישול גדולים יותר

אזור בישול משולב (JoinZone) מאפשר לכם לשלב את הגודל והעוצמה של שני אזורים נפרדים, כך שתוכלו לבשל על שניהם בבת אחת. הגדרות הטמפרטורה והזמן מתאחדות גם הן, מה שהופך את הבישול בכלים גדולים בחום זהה, לקלה.

מאווררים אוטומטיים, עם טכנולוגיה Hob2Hood

עם טכנולוגיית Hob2Hood, המאווררים העיליים יתכווננו לבד בהתבסס על הגדרות הכיריים בזמן הבישול, המאווררים יאיצו או יאטו כדי להתאים לכל שינוי הטמפרטורה שתבצעו. כך שתוכלו לשכוח מהגדרות קולט האדים, ולהתמקד בארוחה הטעימה

עברו לבקרת טמפרטורה באמצעות בקרת מגע ישיר (Direct Touch)

בקרת מגע ישיר בנויה לפשטות ומאפשרת לשנות את הגדרת הטמפרטורה של כל כיריים בקצה האצבע. פשוט החליקו אותה מעל הלוח הרגיש למגע.

אין בישול יתר עם פונקציית טיימר

כאשר הטיימר שהגדרת סיים את הספירה לאחור , הכיריים יכבו באופן אוטומטי. ניתן להגדיר את הטיימר למגבלה מקסימלית של 1.5 שעות, מה שאומר שגם אם אתם מתרכזים בכמה דברים שונים בו זמנית, הארוחה שלכם תהיה מוכנה כשתרצו.

חום עז כשאתם צריכים את זה, עם PowerBoost

פונקציית PowerBoost מיועדת לחום עז על פי דרישה. הרתיחו את המים מהר יותר מהקומקום, או הגדילו את הטמפרטורה מתחת למחבת הרשת שלך לצריבה ואיטום של הסטייקים. נבנה לנוחיותכם, כדי להקל על הכנת הארוחות המועדפות עליכם.
compare channel adviser image
רכישה
[Missing text '/partial/purchasedescription' for 'Hebrew (Israel)']