משפט חיי בית


התשוקה שלנו היא לספק פתרונות מעשיים ויעילים שקל להשתמש בהם. אנו משלבים עיצוב איטלקי ואיכותי בכל מה שאנחנו עושים.

ההיסטוריה שלנו


בשנת 1916, היזם הצעיר אנטוניו זנוסי התחיל לייצר תנורים בצפון איטליה, ובמהרה המציא מגוון מוצרים חדשניים. מאז, חברת זנוסי שיחקה תפקיד משמעותי בשוק המכשירים הביתיים. עם חידושים כמו סיר הגז הראשון ומקרר ההפשרה הראשון. עיצוב איטלקי חכם הוא אבן היסוד להצלחתנו גם כיום, ממש כפי שהיה לפני מאה שנה.

הכול. אבל קל יותר.


במאה השנים האחרונות היו לנו כמה רעיונות חכמים, שכולם מבוססים סביב דבר אחד: ליצור מוצרים המקלים על חייכם. הקלנו עומסי כביסה עם מכונות כביסה מסוג XXL ובמטבח ייצרנו תנורים שיחסכו לכם כתמי שמן וינקו את עצמם. אנחנו מקלים על חייכם בבית, כך שיהיה לכם יותר זמן לחברים ולמשפחה.

עיצוב וחדשנות


השילוב המושלם בין הנדסה ועיצוב שיצר זנוסי מייצר מכשירים מתקדמים וחדשניים. אנו שואפים לפשט את חייכם במגוון רחב של קטגוריות, כולל מקררים, כיריים, תנורים, קולטי אדים, מכונות כביסה ומייבשים.

התקדמות המוצרים שלנו

הרבה קרה במאה שנה. גלה כיצד המוצרים שלנו התקדמו והתפתחו כדי להקל על חייך.

משעות לשניותהכיריים שלנו נעשו מהירות יותר ויותר עם השנים. תחילה השקנו את תנור הגז בשנת 1916. זה היה מהיר יותר מאשר חיתוך עצים ופירושו שאפשר להכין כוס תה בלחיצת הכפתור. התקדמנו במהירות לשנת 2000 והשקנו את כיריים אינדוקציה שלנו. מהיר יותר, בטוח יותר וחסכוני באנרגיה, זה פתר את הבעיה של המתנה ארוכה למים רותחים.

מאש לאדים


הקלת האפייה הייתה מאז ומתמיד שם המשחק עבור זנוסי. בשנת 1916, אנטוניו זנוסי בעצמו, יצר את תנור הפלדה הראשון שלנו כדי לתת לך תוצאה טובה יותר מאשר אש פתוחה. בימינו תנור זנוסי יכול להפוך את המטבח שלכם למאפייה. תנור האדים הישיר שלנו מעניק לכם את המרקם המושלם על ידי הוספת נגיעה של אדים, וכשסיימתם הוא אפילו מנקה את עצמו בלחיצת כפתור. קל.

מקוביות קרח למקררי מקפיא


לפני שנים, כדי לשמור על טריות האוכל שלך היית זקוק למרתף או כמה גושי קרח גדולים ביד. רק בשנות החמישים המקרר החשמלי הפך את אחסון המזון לנוח. עכשיו יש לנו את TwinTech, מספר אחד באחסון המזון הטרי. עם זרם אוויר נפרד למקרר ולמקפיא, האוכל שלכם נשאר טרי וטעים לאורך זמן.

מכל אחד בנפרד ל-10 ק"ג בבת אחתהכביסה השתנתה באופן מאסיבי במאה השנים האחרונות. אז זה היה כמעט משרה מלאה. להרטיב, לקרצף, לשטוף, לקרצף, לסחוט, לתלות, לחכות, מוכן. אולם כיום דגם LINDO300 יכול להתמודד עם הכביסה של קבוצת כדורגל שלמה בפעם אחת. זה 10 ק"ג של בגדים שנשטפים בלחיצת כפתור אחת בלבד. זה אומר פחות זמן לכביסה ויותר זמן לכיף. קל.

מיום אחד למחזור אחדלפני 100 שנה לכבס היה לא קל. זה אפילו יכול לקחת את כל היום. שוטפים, תולים, מחכים, אוספים - וזה אם השמש זורחת. כיום, בגד יכול לעבור ממלוכלך למוכן ליציאה תוך 60 דקות. מכונת מייבש הכביסה שלנו ,תנקה ותייבש את הבגדים שלך במכונה אחת, במחזור אחד. זה הכביסה שלך. ועכשיו כיף. קל.

compare channel adviser image
רכישה
[Missing text '/partial/purchasedescription' for 'Hebrew (Israel)']