כריים חשמליות אינדוקציה ZIF8471CB

כריים חשמליות אינדוקציה
ZIF8471CB

  • ZIF8471CB
  • 4 אזורי בישול
  • FlexiBridge- אזור חימום המותאם למחבתות אובליות
  • Hob2Hood התאמה מושלמת בין הכריים לקולט האדים
  • PowerBoost להרתחה מהירה
  • בקרת מגע
  • כריים ללא מסגרת
img
כריים חשמליות אינדוקציה ZIF8471CB
דרך אחת קלה לבשל עבור רבים

דרך אחת קלה לבשל עבור רבים

תכונת FlexiBridge החכמה מבטלת את הקושי הכרוך בבישול בכמויות גדולות. ארבעת אזורי הבישול חופפים, כך שניתן להשתמש בהם כמרחב בישול אחד. הודות להגדרות משותפות ולדרגת חום שווה על פני משטח הבישול כולו, ניתן להשתמש בסירים ובמחבתות הכי גדולים שברשותכם. וכך, הבישול עבור מספר רב של אנשים הופך להרבה יותר קל.
חם, לא משנה היכן תניחו את הסיר

חם, לא משנה היכן תניחו את הסיר

כיריים®MaxiSense מאפשרים לכם למקם סירים ומחבתות בכל מקום שתרצו - פשוט תוודאו שכלי הבישול מונחים בתחום אזורי הבישול. הטכנולוגיה המתקדמת שלנו תזהה אוטומטית את גודלו וצורתו של כל כלי בישול, באופן שרק האזור הדרוש יתחמם.
במהלך הבישול, רמת החום הנדרשת עשויה להשתנות. לכוון אותה מעולם לא היה קל יותר! כפתורי הבקרה הרגישים למגע של כיריים אלה מאפשרים להגביר או להפחית את החום לרמה הרצויה על ידי החלקת אצבע פשוטה.

שליטה מלאה בטמפרטורה בנגיעת אצבע!

כפתורי הבקרה הרגישים למגע של כיריים אלה מאפשרים להגביר או להפחית את החום לעוצמה המדויקת על ידי החלקת אצבע פשוטה.
תנו לכיריים לתפעל את קולט האדים

תנו לכיריים לתפעל את קולט האדים

טכנולוגיית Hob2Hood פותרת אתכם מלטפל בדבר אחד פחות בזמן הבישול. כאשר קובעים את הגדרות הכיריים, התכונה הזו מכוונת את המאוורר והמנורה של קולט האדים באופן אוטומטי.
פחות נזילות על הכיריים, פחות עבודה בשבילכם! אחד היתרונות העיקריים של בישול באינדוקציה הוא שכאשר דומה שהתבשיל עולה על גדותיו, ניתן להפסיק את החום באופן מיידי! ומכיוון שמשטח הבישול פחות חם מהסיר או המחבט, אם התבשיל בכל זאת עולה על גדותיו ונשפך הוא לא נשרף על הכיריים וניתן לנגבו בקלות.

ללא ידיים - הכיריים הקלים ביותר לניקוי!

בישול באינדוקציה מאפשר להפסיק את החום באופן מיידי כאשר התבשיל עומד לעלות על גדותיו, ואם התבשיל נשפך הוא לא יישרף על הכיריים. כל מה שעליכם לעשות הוא לנגב אותו!
כשאתם מבשלים, אין לכם זמן לבזבז בהמתנה מיותרת עד שטמפרטורת הכיריים והמחבת יגיעו לרמה שהדגרתם. פונקציית האצת החום בכיריים אינדוקציה אלה מספקת פרץ נוסף של עוצמת חימום כדי שאזורי הבישול שנבחרו מגיעים לטמפרטורה הרצויה במהירות האפשרית.

הכיריים נועדו לבישול - לא להמתנה!

פונקציה זו להאצת חום הכיריים מביאה את אזור הבישול ואת הסיר לטמפרטורה המדויקת הרצויה - במהירות!
compare channel adviser image
רכישה
[Missing text '/partial/purchasedescription' for 'Hebrew (Israel)']