כריים חשמליות אינדוקציה ZIAN844K
כריים חשמליות אינדוקציה ZIAN844K
כריים חשמליות אינדוקציה ZIAN844K

כריים חשמליות אינדוקציה
ZIAN844K

  • ZIAN844K
  • 4 אזורי בישול
  • Hob2Hood התאמה מושלמת בין הכריים לקולט האדים
  • PowerBoost להרתחה מהירה
  • בקרת מגע
  • כריים ללא מסגרת
img
כריים חשמליות אינדוקציה ZIAN844K

הרתחה על הכיריים נעשתה קלה

כיריים BoilAssist מסדרה 60 מטפלים במים בשבילכם. כאשר הכיריים מזהים בועות בכלי, הם יתאימו את הטמפרטורה באופן אוטומטי, ויורידו את המים לבעבוע בטוח ועדין. מה שאומר שתוכלו להתרכז בשאר המנות ללא הסחת דעת.

מים רותחים נשארים בשליטה מלאה, עם חיישן רתיחה

כאשר המים עומדים להגיע לנקודת הרתיחה, חיישן הרתיחה מיזהה את הבועות ויוריד את הטמפרטורה של הכיריים. לכן המים החמים לעולם לא יגלשו.

מאווררים אוטומטיים, עם טכנולוגיה Hob2Hood

עם טכנולוגיית Hob2Hood, המאווררים העיליים יתכווננו לבד בהתבסס על הגדרות הכיריים בזמן הבישול, המאווררים יאיצו או יאטו כדי להתאים לכל שינוי הטמפרטורה שתבצעו. כך שתוכלו לשכוח מהגדרות קולט האדים, ולהתמקד בארוחה הטעימה

עברו לבקרת טמפרטורה באמצעות בקרת מגע ישיר (Direct Touch)

בקרת מגע ישיר בנויה לפשטות ומאפשרת לשנות את הגדרת הטמפרטורה של כל כיריים בקצה האצבע. פשוט החליקו אותה מעל הלוח הרגיש למגע.

אין בישול יתר עם פונקציית טיימר

כאשר הטיימר שהגדרת סיים את הספירה לאחור , הכיריים יכבו באופן אוטומטי. ניתן להגדיר את הטיימר למגבלה מקסימלית של 1.5 שעות, מה שאומר שגם אם אתם מתרכזים בכמה דברים שונים בו זמנית, הארוחה שלכם תהיה מוכנה כשתרצו.

חום עז כשאתם צריכים את זה, עם PowerBoost

פונקציית PowerBoost מיועדת לחום עז על פי דרישה. הרתיחו את המים מהר יותר מהקומקום, או הגדילו את הטמפרטורה מתחת למחבת הרשת שלך לצריבה ואיטום של הסטייקים. נבנה לנוחיותכם, כדי להקל על הכנת הארוחות המועדפות עליכם.
רכישה
[Missing text '/partial/purchasedescription' for 'Hebrew (Israel)']