מייבש כביסה 7 ק"ג

מייבש כביסה 7 ק"ג

  • ZDPB274W
img
מייבש כביסה 7 ק"ג

חסכו זמן וכסף בכל מחזור ייבוש

צמצמו את צריכת החשמל במהלך הייבוש ומערכת החיישנים החכמה AutoAdjust תבטיח שאף בגד לא ייובש יתר על המידה. מערכת זו תוכננה לזהות את מידת הלחות בתוף ולקבוע למענכם את משך מחזור הייבוש המושלם.

חסכו זמן וכסף עם פונקציית AutoAdjust

פונקציית AutoAdjust משתמשת בחיישנים חכמים הממוקמים בחלקו הפנימי של התוף כדי להבין את מידת הלחות של הבגדים. לאחר מכן היא קובעת את האורך האידאלי של מחזור הייבוש כדי להבטיח שהבגדים שלכם יטופלו תמיד כראוי ולאפשר לכם ליהנות מחיסכון בזמן ובצריכת החשמל.

פחות קמטים עם תוכנית Easylron

תוכנית EasyIron מאפשרת לכם לקצר את הזמן הדרוש לגיהוץ בסיום הייבוש. התנועה הנגדית של התוף מאפשרת לבגדים לנוע בחופשיות ומונעת את הסתבכותם זה בזה, וכך מפחיתה קמטים ומבטיחה ייבוש אחיד של כל הבגדים.

יבשו במקביל את בגדי הכותנה והאריגים הסינתטייםשלכם עם תוכנית Mix EasyDry

יבשו במקביל את בגדי הכותנה והאריגים הסינתטיים שלכם עם תוכנית Mix EasyDry האריגים השונים ויובשו באופן אחיד ויעיל וללא פשרות. תוכלו ליהנות מזמן פנוי רב יותר תוך צמצוםהצורך בהפרדה ובמיון של בגדים.

התחילו את פעולת הייבוש בשעה הרצויה עם פונקציית Delay Start

התחילו את פעולת הייבוש בשעה הרצויה עם פונקציית Delay Start. הגדירו שעה להפעלת המייבש ומחזור הייבוש יתחילבאופן אוטומטי בשעה שתגדירו, גם אם אינכם בבית. פונקציה נוחה זו מאפשר לכם לייבש בגדיםביתר קלות, ובמועד המתאיםלכם.

אפשרות לשינוי כיוון פתיחת הדלת

אל תניחו למבנה חדר השירות או חדר האמבטיה להכתיב לכם היכן להציב את מייבש הכביסה. ניתן לשנות את כיוון פתיחת הדלת על ידי סיבוב המסגרת ולהציב את מייבש הכביסה בכל מיקום אפשרי.

compare channel adviser image
רכישה
[Missing text '/partial/purchasedescription' for 'Hebrew (Israel)']